Eukanuba-shop.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Eukanuba-shop.cz. Stačí jen nakoupit na Eukanuba-shop.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

6%cashback

Eukanuba-shop.cz nabízí krmiva značky Eukanuba. V nabídce jsou granule a suchary. Doprava je vždy zdarma, ke každé objednávce nad 500,- obdržíte navíc dárek dle vlastního výběru. Zboží doručují již druhý den !

Pro Eukanuba-shop.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit