Eshop-rychle.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Eshop-rychle.cz. Stačí si jen objednat služby na Eshop-rychle.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

10%cashback

Eshop-rychle.cz je služba, pomocí které snadno a rychle vytvoříte vlastní internetový obchod v profesionálním designu. Systém obsahuje všechny potřebné funkce pro provoz úspěšného e-shopu, včetně EET. Tvorba a správa e-shopu je pomocí moderní administrace jednoduchá. Pracovníci služby Eshop-rychle.cz vám Rádi poradí s jeho založením a provozem.

Pro Eshop-rychle.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

cashback činí 10% z tarifu STARTUP (z ceny zboží bez DPH)

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit