ePojisteni.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na ePojisteni.cz. Stačí jen úspěšně založit pojištění na ePojisteni.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5 - 50%cashback

ePojisteni.cz, to je povinné ručení online. Služba nabízí srovnání a online uzavření povinného ručení, havarijního a cestovního pojištění, pojištění majetku a dalších pojistných produktů. Zařizují úrazové, životní i nemocenské pojištění.

Pro ePojisteni.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Vracíme zpět až 50%, pordrobnosti níže

Typy cashbacku:

Pojištění vozidel

  • 225 Kč získáte za každou uhrazenou pojistnou smlouvu a to za smlouvu týkající se povinného či havarijního pojištění

Cestovní pojištění

  • 7,5% z ceny pojištění.

Pojištění domácnosti a nemovitosti

  • 12,5% z ročního pojistného.

Penzijní připojištění

  • cashback činí 50% měsíční úložky, nebo navýšení.
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit