Enra.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Enra.cz. Stačí jen nakoupit na Enra.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

125 - 500 Kčcashback

Vracíme vám 125 500 Kč zpět z nákupu/objednávky

Typy cashbacku:

  • cashback za vyplněný formulář - 125 Kč
  • cashback za smlouvu (díky vyplněnému formuláři) - 350 Kč
  • cashback za on-line smlouvu – 500 Kč

Enra.cz je dodavatelem zemního plynu. Nabízí kompletní servis při změně dodavatele plynu, odbornost a orientaci na zákazníka. Poskytují možnost využít kalkulačku, která klientům spočítá, kolik mohou ušetřit.

Pro Enra.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit