Emp-shop.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Emp-shop.cz. Stačí jen nakoupit na Emp-shop.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

EMP je největší rockový internetový obchod Evropě. Na základě dlouholetých zkušeností nejenže nabízí jedinečný sortiment výrobků, především však kladou velký důraz na vynikající služby zákazníkům. Již více než 25 let, nabízí svým zákazníkům jedinečný sortiment textilu, CD, DVD, videí, plakátů, různých doplňků, množství produktů originálního životního stylu, ale především emoce. V průběhu let jejich sortiment neustále rozšiřují, proto dnes mohou nabídnout mnohem více originálních produktů a to nejen milovníkům rockové hudby. Mezi jejich zákazníky řadí všechny - mladé i staré, v srdci stále nestárnoucí od 15 do 99 let, se zálibou v rockové hudbě, s individuálním módním vkusem nebo životním stylem. Celkově nabízí více než 26.000 položek a každý den je jich víc a víc!

Nabízený sortiment:

  • Trička kapel a rocková móda (různé značky, zábavné trička, Tribal oblečení, obuv, šperky, plakáty)
  • Oblíbené produkty týkající se hudební scény (Merchandise) především ze světa rocku, hard rocku a metalu
  • Street-móda a životní styl (značek, jako jsou: Vans, Converse, DC, Etnies, ...)
  • Alternativní šperky a doplňky
  • Hudební média (CD, DVD, vynilu, atd.)
  • Hry a filmy

Pro Emp-shop.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit