Emailninja.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Emailninja.cz. Stačí jen zakoupit kurz Emailninja.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

250 Kčcashback

Emailninja.cz je e-mailingový kurz o e-mailingu, přesně tak, jak jej dělá Mario Roženský a jeho tým. V loňském roce kompletně přepracovali způsob, jak komunikují se zákazníky. Otestovali desítky verzí e-mailů, předmětů, výzev k akci a vše navíc automatizovali. Jejich nejlepší poznatky a zkušenosti shrnuli do 10 dílného kurzu o e-mailingu. 

Pro Emailninja.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit