Elka-underwear.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Elka-underwear.cz. Stačí jen nakoupit na Elka-underwear.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

6%cashback

Elka-underwear.cz je obchod a zároveň i česká značka spodního prádla, která se rozhodla bojovat proti levným dovozům z Asie. Nabídka stylového a kvalitního spodního prádla, ve kterém se rádi ukážete. Věří, že stojí za to bojovat a konkurovat něčím jiným, než jen nejnižší cenou. Vsadili na každý detail a snaží se, aby jejich prádlo bylo jiné, hravé a stylové a také aby bylo skvělým dárkem. Vyzkoušej jejich prádlo i ty, a zjisti, že to zkrátka dělají poctivě.

Pro Elka-underwear.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Vracíme zpět 6% z vašeho nákupu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit