Eknizky.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Eknizky.cz. Stačí jen nakoupit na Eknizky.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Vracíme zpět 2,5% z vašeho nákupu

On-line obchod Eknizky.cz nabízí široký výběr z elektronických knih, v nabídce jich naleznete až 700 000. Obchid nabízí cizojazyčné, české a levné klasické knihy. Najdete u nich beletrii, příručky, životopisy, literaturu zaměřenou na děti a mládež, humanitní vědy, umění, životní styl, matematiku, přírodní vědy, technologie, společnost a sociální vědy.

Pro Eknizky.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit