E.ON.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na E.ON.cz. Stačí jen využít některou z nabízených služeb na E.ON.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět.

15 - 500 Kčcashback

Společnost E.ON zajišťuje dodávku elektrické energie a zemního plynu pro domácnosti, podnikatele a velkoodběratele. Ceny elektřiny a plynu. Výroba a distribuce elektrické energie. E.ON nabízí stlačený zemní plyn(CNG). Obnovitelné zdroje, úspory energie. Zabývají se podporou regionálních projektů.

Pro E.ON a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • Elektřina hrubý prodej z leadu - cashback 15 Kč
  • Plyn hrubý prodej z leadu - cashback 50 Kč
  • Elektřina zasmluvnění z leadu - cashback 100 Kč
  • Plyn zasmluvnění z leadu - cashback 200 Kč
  • Elektřina zasmluvnění - cashback 350 Kč
  • Plyn zasmluvnění - cashback 500 Kč

*Pro vysvětlení pojmů nám neváhejte napsat (podpora@alvarado.cz) a vše vám objasníme.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit