Dr.Max.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Dr.Max.cz. Stačí jen nakoupit na Dr.Max.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Známá lékárna Dr.Max.cz se specializuje na prodej farmaceutických přípravků a také na výdej léků na předpis i volně prodejných. Lékárna nabízí vitaminové přípravky, zdravotní pomůcky, léčebnou kosmetiku, čaje, homeopatika, potravinové doplňky a další. V sortimentu naleznete také zdravotnické potřeby i veterinární léčiva.

Pro Dr.Max.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit

od 449 Kč
Prozdravi.cz, Krasa.cz, Pilulka.cz,
Porovnat ceny
od 919 Kč
Prozdravi.cz, Krasa.cz, Dr.Max.cz
Porovnat ceny
od 171 Kč
Prozdravi.cz, Krasa.cz, Dr.Max.cz
Porovnat ceny
od 129 Kč
Parfemy.cz, Parfums.cz (Notino.cz), Krasa.cz,
Porovnat ceny
od 1499 Kč
Parfemy.cz, Prozdravi.cz, Krasa.cz,
Porovnat ceny
od 229 Kč
Prozdravi.cz, Krasa.cz, Dr.Max.cz
Porovnat ceny
od 559 Kč
Kasa.cz, Pilulka.cz, Prodeti.cz,
Porovnat ceny