Domacitechnika.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Domacitechnika.cz. Stačí jen nakoupit na VaseCocky.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

210 Kčcashback

Domacitechnika.cz je e-shop na domácí, dílenskou a zahradní techniku. Prodej kompresorů, štípaček, žebříků, skleníků, bazénů, výčepů, trampolín, křovinořezů, sekaček, vyžínačů, zahradního nábytku, houpaček, stolových sestav, řetězových pil a další desetitisíce položek. Nízké ceny, akce, dopravy zdarma.

Pro Domacitechnika.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Vracíme zpět 210 Kč z vašeho nákupu (v hodnotě vyšší než 4000 Kč bez DPH, cashback se vztahuje pouze na prodej skleníků).

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit