Dokoše.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Dokoše.cz. Stačí jen nakoupit na Dokoše.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5%cashback

Obchod Dokoše.cz se specializuje na prodej košů všech tvarů a velikostí. Nabízí k nim padnoucí pytle na odpad. Jako výhradní dovozci značky Simplehuman si pro vás navíc připravili zajímavý sortiment kuchyňského a koupelnového vybavení. Zboží je vyloženě pro vás pokud máte  rádi hezky a prakticky vybavenou domácnost. Mezi výhody nákupu patří také využít možnost 45 dní na vrácení zboží. Při objednávce nad 990,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA.

Pro Dokoše.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit