DMXgear.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na DMXgear.cz. Stačí jen nakoupit na DMXgear.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

6%cashback

Obchod DMXgear.cz je největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem, nabízí širokou nabídku pánského spodního prádla a oblečení značky MED. V nabídce nalenete slipy, boxerky, trenky, tanga a jocksy. Prodávají také plavky, fotbalové ponožky či podkolenky a košile. Dodávají čepice, síťované a sportovní trička, námořnické žabky či dlouhé sportovní elasťáky.

Pro DMXgear.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit