Digital24.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Digital24.cz. Stačí jen nakoupit na Digital24.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

0,75%cashback

Digital24.cz je specialistou na foto odvětví, patří mezi ověřené zákazníky portálu Heureka a vlastní dTest a APEK certifikát. V obchodě naleznete širokou nabídku fotoaparátů značky Canon, Nikon, Panasonic, Sony. 98% veškerého sortimentu mají skladem a jsou připraveny k okamžité expedici. Navíc, doprava na digitální fotoaparáty a objektivy je zcela zdarma. Obchod garantuje spokojenost nákupu. Své zboží si můžete také vyzvednout na více než 200 výdejních místech.

Pro Digital24.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit