DeliBarry CZ

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na DeliBarry CZ. Stačí jen nakoupit na DeliBarry CZ skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

10%cashback

Služba DeliBarry posílá zásilky do celého světa. Mezinárodní přeprava je drahá, pokud posíláte jediný balíček. DeliBarry jich posilá tisíce denně, takže vám mohou nabídnout nižší ceny než od jejich partnerů získáte jako jednotlivec. Nejsou v tom žádné háčky, jen velká úspora z rozsahu. Delibarry doručuje zásilky v Evropě do 48 hodin, po světě do 96 hodin a za rozumnou cenu.

Pro DeliBarry CZ a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit