decoDoma.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na decoDoma.cz. Stačí jen nakoupit na decoDoma.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

V obchodě decoDoma.cz naleznete širokou nabídku vybavení pro bydlení, domácnost i zahradu. Můžete si zkrášlit domov povlečením, vybrat si pomocníky do domácnosti. Bytový textil, povlečení a prostěradla, povlečení z mikroplyše, beránkové soupravy, přikrývky a napínací potahy. Nabízí také zahradní a bytové dekorace a kuchyňské potřeby. Více než 70 % z více než 200 000 produktů mají skladem. Dopravu získáte zdarma již od 1500 Kč.

Pro decoDoma.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu