DealeXtreme.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na DealeXtreme.com. Stačí jen nakoupit na DealeXtreme skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2%cashback

DealeXtreme.com je známý čínský e-shop s gadgety sídlící v Hongkongu s nabídkou více než 160 000 produktů za extrémě nízké ceny. Na tom by nebylo až tak moc zajímavého, až na to, že poštovné je zcela zdarma. Ano, můžete si klidně objednat drobnost za dolar nebo dva a zboží vám dojde poštou zhruba za 14 dní. Nejedná se o žádný podvod či něco podobného. Neplatí se CLO ani DPH - vše je posíláno s razítkem "GIFT" a hlavně je udaná nízká hodnota. Jinak zásilky ze zahraničí (z USA, Číny, apod.) do hodnoty 22 EUR jsou osvobozeny od DPH. Do hodnoty 150 EUR (nebo ekvivalentu) jsou zásilky osvobozeny od CLO.

Pro DealeXtreme.com a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit