Danfil.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Danfil.cz. Stačí jen nakoupit na Danfil.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5%cashback

Obchod Danfil.cz nabízí zlaté snubní prsteny ze žlutého, bílého zlata a stříbra s kameny i bez kamenů. V případě kamenů lze osadit snubní prsteny zirkony nebo diamanty. K dispozici je nabídka cca 200 druhů snubních prstenů. Na výběr jsou dvě základní kolekce - Basic a Casting. Snubní prsteny z kolekce Basic jsou vyráběny tradiční výrobou válcováním. Vyznačují se velmi příznivými cenami již od 962 Kč za pár. Snubní prsteny z kolekce Casting jsou vyráběny speciální metodou, tzv. litím do ztraceného vosku. Černě zbarvené vzory jsou povrchovou úpravou, která vzniká smaltováním. Tyto prsteny jsou dražší. Jejich cena začíná na 6 698 Kč za pár.

Pro Danfil.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit