DameJidlo.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na DameJidlo.cz. Stačí jen nakoupit na DameJidlo.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Na Damejidlo.cz si můžete online nakoupit standartně české, tak italské, francouzské, americké , ale i indické jídlo. V nabídce naleznete různé pití, saláty, polévky dezerty, ale i cigarety a další zboží. Damejidlo.cz nabízí výběr z více než 750 restaurací po celé republice. Nyní i 50,- Kč sleva na první objednávku! Rozvoz po 10 městech jako je Praha, Brno, Hradec Králové, České Budějovice, Liberec, Ostrava, Pardubice, Olomouc nebo Plzeň.

Pro DameJidlo.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit