D-Sport.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na D-Sport.cz. Stačí jen nakoupit na D-Sport.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 5%cashback

D-sport.cz je obchod, který za sebou má přes 20 let historie prodeje populárního sportovního zboží. V nabídce naleznete značky jako Nike, adidas, Under Armour a inovace, které do světa sportu a módy přináší. Mají rádi osobní a osobitý přístup. To vše promítají do komunikace s komunitou jejich zákazníků, kteří jsou pro ně středem vesmíru. Kromě e-shopu mají také 13 kamenných prodejen, kde si zákazníci mohou zboží vyzkoušet. Za originalitu zboží ručí vlastní krví a vše nabízí skladem.

Pro D-sport.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 2,5% na zlevněné zboží
  • 5% na vše ostatní

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit