Czech-us.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Czech-us.cz. Stačí jen nakoupit na Czech-us.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

150 Kčcashback

Portál Czech-us.cz se zaměřuje na zajišťování práce i brigád v zahraničí, studia v zahraničí a jazykových kurzů v zahraničí. Jedná se o zajišťování pracovních, studijních a jazykových pobytů jako jsou Work&Travel a Kemp v USA. Nabídka práce v Kanadě, VB, NZ, Španělsku, Německu, Irsku a Austrálii. Czech-us.cz zajistí také stáž v USA nebo EU, studium na VŠ a SŠ či jazykové kurzy v zahraničí.

Pro Czech-us.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • Vracíme zpět 150 Kč z vámi uzavřené smlouvy

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit