Crocs.eu

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Crocs.eu. Stačí jen nakoupit na Crocs.eu skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Známá značka Crocs a její oficiální e-shop Crocs.eu nabízí tu nejkvalitnější obuv na světě, která je vhodná pro všechny věkové kategorie. Dokonale tlumí otřesy, tvaruje se dle chodidla, je antibakteriální, zápachu odolná, snižuje únavu nohou. Každému uživateli přináší boty Crocs pocit jedinečného pohodlí bez bolesti nohou a to i při celodenním nošení. Navíc pomáhají při problémech se zády, při ortopedických potížích, v těhotenství. Crocs vás zaujmou svým specifickým designem a pestrým provedením v široké škále barev.

Pro Crocs.eu a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit