Creditportal.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Creditportal.cz. Stačí jen, aby vám byla schválená půjčka na stránce Creditportal.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé schválené půjčky.

350 Kčcashback

Portál Creditportal.cz zajišťuje on-line poskytování krátkodobých úvěrů a půjček. Jedná se o půjčky od 500 Kč do 30 000 Kč, které jsou splatné od 5 do 30 dnů. První půjčka je poskytována v rozmezí od 500 do 5 000 Kč,

Pro Creditportal.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Poznámka ke cashbacku:

  • cashback činí 350 Kč ze schválené půjčky
  • žadatel musí být novým zákazníkem, pro stávajicí zákazníky cashback není platný

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit