Countrylife.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Countrylife.cz. Stačí jen nakoupit na Countrylife.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 5%cashback

Společnost Country Life je největším dovozcem a obchodníkem s bioprodukty a jedním z největších obchodníků s produkty zdravé výživy v České republice. Countrylife.cz tedy nabízí biopotraviny a produkty zdravé výživy, doplňky stravy, superpotraviny, ekologickou drogerii, přírodní kosmetiku, aromaterapie. Můžete si vybrat ze značek jako Ecover, Provamel, Wurzl. Prodávají také bio z českých ekofarem a z vlastní biopekárny. V nabídce naleznete přes 2 500 výrobků, z toho bezmála 1 500 položek v biokvalitě

Pro Countrylife.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 2,5% za opakované objednávky
  • 5% za objednávku, pokud jste novým zákazníkem

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit