ČMSS

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na ČMSS. Stačí si jen sjednat životní pojištění na ČMSS skrze naši stránku a získáte peníze zpět.

300 Kčcashback

Českomoravská stavební spořitelna (ČMSS) patří mezi vedoucí poskytovatele bezpečných finančních produktů, služeb a poradenství v oblasti financování bydlení a zajištění na budoucnost v České republice. Klientům nabízí stavební spoření, překlenovací úvěr (meziúvěr), úvěr ze stavebního spoření, hypotéky a další finanční produkty.

Pro Českomoravskou stavební spořitelnu (ČMSS) a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashback 300 Kč má následující podmínku: 

Na cílové stránce je podmínka vyplnit kontaktní formulář "Zavoláme vám zpět" (příjmení, PSČ, e-mail, telefon) a odeslat jej. Formlulář musí obsahovat pravdivé informace, musíte vzít na vědomí, že budete zkontaktováni call centrem a je nutné potvrdit zájem o další informace. Jinak vám cashback nebude připsán.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit