CETROS - Kurzy angličtiny a osobního rozvoje

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět v e-shopu CETROS. Stačí jen nakoupit na e-shopu CETROS skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 20%cashback
Společnost CETROS pořádá manažerské kurzy, individuální poradenství a koučování. Nabízí taktéž prodej vzdělávacích produktů, CD a DVD. Zajišťují hypnoterapii, psychoterapii, personálně mzdové poradenství a outsourcing.

Pro CETROS e-shop a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • cashback 20% za nákup e-programů
  • cashback 8,5% za nákup kurzů
  • cashback 2,5% za nákup knih
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit