CestováníSeSlevou.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na CestováníSeSlevou.cz. Stačí jen nakoupit na CestováníSeSlevou.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4%cashback

Portál CestováníSeSlevou.cz je ideální pokud hledáte portál zaměřený na cestování. Vyberte si na Cestovaniseslevou.cz ze zdejší exkluzivní nabídky pobytů, dovolených a zájezdů. Cestovaniseslevou.cz nabízí široký výběr nejen víkendových pobytů – můžete si vybrat z několika druhů ubytování: léčebné pobyty, romantické pobyty, lázeňské pobyty, wellness pobyty, zimní dovolená, víkendové pobyty pro dva a mnoho dalších. Cestovanisesle­vou.cz nabízí slevy v oblasti cestování nejen po celé České republice, ale i do zahraničí.

Pro CestováníSeSlevou.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit