Česká pojišťovna

Alvarado.cz vám nabízí za každou objednávku pojištění na webu Česká pojišťovna peníze zpět. Stačí jen objednat pojištění na Česká pojišťovna skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

5%cashback

Česká pojišťovna je jedna z největších pojišťoven v České republice, nabízí kompletní zajištění životního, havarijního, cestovního a úrazového pojištění, dále pak pojištění motorových vozidel, odpovědnosti, majetku a zvířat. Specializují se na sjednávání hypoték. Poskytují své služby také on-line a po telefonu. Zabývají se sestavením finančního plánu a také zajišťují důchodové spoření.

Pro Českou pojišťovnu a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 5% z celkové výše sjednaného cestovního pojištění, povinného ručení nebo havarijního pojištění !

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit