Přihlášení | registrace
Přihlásit se
Vytvořit účet

Czech Combat Academy - získejte 5500 Kč z objednávky zpět

Získejte zpět z nákupu 5500 Kč

Přejít do obchodu

Popis obchodu Ccac.cz (Czech Combat Academy, MBA studium )


 

Vracíme zpět 5500 Kč z vašeho nákupu studia MBA programů pro akademický rok 2016/2017 (Cena studia činí 84.000 Kč)

 


 

Podmínka pro cashback

 

Provize bude vyplacená, pokud proběhne úhrada ze strany studenta. Pouhá registrace nestačí. Pokud budou studentovi umožněny splátky, bude vyplacená vždy jen poměrná část cashbacku. Splátky budou povoleny jen ve výjimečných případech, kdy by si student  jinak nemohl dovolit studovat. Budou vždy maximálně tři. 

 


 

Czech Combat Academy se zabývá výukou sebeobrany a nabízí k výběru tři obory studia, Management tělovýchovy, Management bezpečnostních služeb a Management podnikání. Studium je určeno absolventům vysokých škol nebo středních škol s manažerskou praxí a bude realizováno ve dvou studijních skupinách v Ostravě a Praze. Studiem na MBA na CCAC.cz (Czech Combat Academy) získáte nové zkušenosti a vědomosti, zvýšíte si kvalifikaci, dále pak nové kontakty na zajímavé a důležité lidi, společenskou prestiž a vyšší plat či profesní růst.

 


 

Pro Czech Combat Academy a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

 

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

 

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

 

 

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Spolupracujeme

nebo

ZOOT, Baťa, kasa.cz, tescoma, euronics, MT nábytek, parfums.cz, pilulka.cz, dámejídlo.cz, AliExpress

Získejte peníze zpět z vašich nákupů

zaregistrujte se a získejte bonus 50 Kč

za nákupy získáte peníze zpět na váš účet

za každý nákup soutěžíte o hodnotné ceny

Už máte účet? Přihlašte se zde

nebo


Nechci získat cashback, jen přejít do obchodu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace