Bux.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Bux.cz. Stačí jen nakoupit na Bux.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5cashback

Bux.cz je internetové knihkupectví, které nabízí přes 35 000 titulů skladem různých žánrů. V on-line knihkupectví Bux.cz naleznete ukázky z knih, hodnocení ostatních čtenářů, recenze. Možnost osobního odběru na více než 100 pobočkách. Každý týden mají nové akce, slevy. Zajišťují předprodej knižních bestsellerů.

Pro Bux.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit