Brasty.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Brasty.cz. Stačí jen nakoupit na Brasty.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1 - 4%cashback

Obchod Brasty.cz má ve své nabídce řadu originálních a vysoce kvalitních dámských a panských hodinek, parfémů a kosmetiky TOP značek za výhodné ceny s výborným servisem. Z nabídky, ve které je přes 6000 produktů, si určitě vyberete! Téměř každý si zde přijde na své, zcela jedno, jestli se jedná o módní, klasické nebo sportovní zboží nebo zda si chce sám sobě udělat radost nebo hledá odpovídající dárek k určité příležitosti.

Pro Brasty.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • Parfémy a kosmetika v akci - 1%

  • Hodinky a kabelky v akci - 2%

  • Parfémy a kosmetika - 2%

  • Hodinky a kabelky - 4%
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit