Booking.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Booking.com. Stačí jen nakoupit na Booking.com skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2 %cashback

Booking.com je služba, díky které najdete ubytování v hostelech, hotelech a penzionech po celém světě. Nejde ale jen o vyhledávač, ubytování vám přímo zprostředkuje a může pomoci i při řešení problémů.

Pro Booking.com a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • Online rezervace: 2%


Cashback bude schválen do měsíce od návratu z vámi rezervovaného pobytu, odměna, kterou získáte zpět, bude činit 2-3% z celkové ceny pobytu, bez DPH. Obvykle bývá odměna 2%, je závislá na typu ubytování, místa či sezónnosti, u top sezóny bývají provize nejmenší.

Právě mimo sezónu je velice pravděpodobné, že provize bude 3%, jelikož provozovatelé jsou ochotni připlatit za obsazení prázdných pokojů.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit