BlokujemeTuky.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na BlokujemeTuky.cz. Stačí jen nakoupit na BlokujemeTuky.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

16%cashback

Vracíme zpět 16% z vašeho nákupu

BlokujemeTuky.cz​ nabízí přípravek Fat Blocker, který je unikátní v tom, že zamezuje příjem kalorií z tuků, přípravek je 100% přírodní. Základní účinná látka je získávána ze schránek mořských korýšů, pochází z čistého prostředí oceánů. Díky výrobě v EU je garantována nejvyšší kvalita suroviny a zpracování, tím i nejvyšší účinnost.

Pro BlokujemeTuky.cz​ a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit