Biooo.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Biooo.cz. Stačí jen nakoupit na Biooo.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Obchod Biooo.cz nabízí prodej biokosmetiky a ekologické drogerie. Součástí sortimentu je kosmetika, výrobky vhodné pro těhotné a kojící ženy nebo děti. Prodávají lůžkoviny, knihy i sortiment vhodný pro zvířata. Nabízí také různé služby včetně feng-šuej analýzy bytu či domu.

Pro Biooo.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

OBCHOD JE U NÁS NYNÍ DOČASNĚ NEAKTIVNÍ ! Děkujeme za pochopení.

Přejít do obchodu