Bikero.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Bikero.cz. Stačí jen nakoupit na Bikero.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3%cashback

V obchodě Bikero.cz najdete širokou nabídku sportovního vybavení jako jsou lyže, běžky, snowboardy, jízdní kola, batohy, kufry, helmy, brýle, chrániče, oblečení, komponenty na kola, nářadí, výživu a další. Obchod ve zkratce nabízí to nejnovější z oblasti cyklistiky a lyžování. Skladem více než 5000 produktů. Navíc při objednávce nad 2500 Kč máte dopravu zcela zdarma.

Pro Bikero.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit