Běhání.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Běhání.cz. Stačí jen nakoupit na Běhání.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět.

7%cashback

Vracíme zpět 7% z vašeho nákupu

V obchodu Běhání.cz naleznete nabídku nejen běžecké obuvi, oděvů a doplňků, v nabídce je dále široká škála zboží jako sportovní obuv, oděvy i doplňky předního světového výrobce. Obchod Běhání.cz Vás obuje i obleče pro každou (nejen sportovní) příležitost.

Pro Běhání.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit