Bata.cz

Společnost Baťa patří mezi největší prodejce obuvi jak v ČR, tak ve světě. Získejte díky Alvarado.cz peníze zpět nákupem obuvi, módy a doplňků na Bata.cz.

3%cashback

Značku Baťa nemusíme představovat, patří mezi nejúspěšnější české firmy v historii a kontinuitu svého ducha drží dodnes. Na Baťa.cz naleznete široký výběr obuvi a doplňků, pověstný je také tah na módní trendy a špičkový zákaznický servis. Mezi výhody obchodu Baťa.cz patří i bezplatné vrácení na každé prodejně.

Pro Bata.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit