AXA Assistance

Alvarado.cz vám nabízí za každou objednávku cestovního pojištění na webu AXA Assistance peníze zpět. Stačí jen sjednat cestovní pojištění na AXA Assistance skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

7,5%cashback

S cestovním pojištěním AXA Assistance za sebou máte mezinárodní tým, který se o vás postará. K dispozici vám jsou 24 hodin denně 7 dní v týdnu a díky široké síti poboček ve více než 30 zemích vám pomůžou téměř kdekoliv na světě. Sjednání během 2-3 minut online. Až neomezené krytí léčebných výloh.

Pro AXA Assistance a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:


  • 7,5% za sjednané cestovní pojištění

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit