AWA Shop

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na AWA Shop peníze zpět. Stačí jen nakoupit na AWA Shop skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

5%cashback

Obchod AWA Shop nabízí zboží z kategorií jako jsou zelené potraviny, superpotraviny, obchod se specializuje na zdravou výživu, v nabídce naleznete produkty jako obezin, chia semínka, goji, zelená káva hubnutí. Ze značek, které obchod nabízí, můžeme jmenovat např. Dermaheal, Monoderma, Renokin, Pretox, Medik8, TianDe, Lavilin, Diet esthetic, Tangle TEEZER či Green ways. Osobní odběr v Praze a Brně je zcela zdarma, při nákupu nad 700 Kč máte dopravu zdarma a při nákupu nad 2000 Kč dokonce dárek navíc.

Pro AWA Shop a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit