AVG AntiVirus

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na AVG AntiVirus. Stačí jen nakoupit na AVG AntiVirus skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 15%cashback

AVG AntiVirus je jeden z nejpoužívanějších antivirů na celém světě. Můžeme být hrdi na to, že jeho autorem jsou Češi. Program se zaměřuje na on-line zabezpečení a poskytují kvalitní software a odborné služby. Nabídka antivirové ochrany a internetové bezpečnosti pro domácnosti i firmy. Zajištění nepřetržité podpory a vysokorychlostní automatické aktualizace. Prodej softwaru pro počítače, notebooky, mobily i tablety.

Pro AVG AntiVirus a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

2,5% - zakoupení služeb podpory, prodloužení licence produktů AVG

15% - zakoupení antiviru AVG

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit