Avast.com

Alvarado.cz vám nabízí za každou objednávku jakéhokoli placeného balíčku na webu Avast.com peníze zpět. Stačí jen objednat některý z placených balíčků na Avast.com skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

12,5%cashback

Avast.com​ je původem českým a hlavně světoznámým výrobcem bezpečnostního softwaru, který chrání 230 milionů uživatelů ve 186 zemích po celém světě. Mezi jejich produkty najdete bezplatný antivirus pro váš počítač, Mac nebo Android. Placené varianty nabízí pokročilejší bezpečnostní opatření. Řešení nabízí jak pro domácnosti, tak firmy.

Pro Avast.com​ a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit