Atan.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Atan.cz. Stačí jen nakoupit na Atan.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3%cashback

Firma ATAN nábytek s.r.o. se na českém trhu pohybuje již více než 20 let a patří mezi největší prodejce v České republice. Obchod Atan.cz nabízí kuchyňské, jídelní, barové, kancelářské, dětské židle a stoly, polokřesla. V nabídce naleznete i konferenční a restaurační stoly, dřevěné a kovové věšáky, dále pak police, komody, vitríny, křesla, stojany či pohovky.

Pro Atan.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit