Answear.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Answear.cz. Stačí jen nakoupit na Answear.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3%cashback

Answear.cz je e-shop s oblečením, botami, hodinkami, bižuterií a dalšími doplňky. Nabízí vybrané kousky z aktuálních kolekcí více než 200 módních značek jako jsou Lacoste, Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Calvin Klein, Desigual a další. Součástí obchodu je i značkový outlet.

Pro Answear.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit

od 999 Kč
Answear.cz, Bigbrands.cz, Bibloo.cz
Porovnat ceny
od 199 Kč
Answear.cz, Prodeti.cz, Different.cz,
Porovnat ceny
od 299 Kč
Answear.cz, Bibloo.cz
Porovnat ceny
od 479 Kč
Answear.cz
Porovnat ceny