Anabix.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Anabix.cz. Stačí jen nakoupit na Anabix.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

10%cashback

Anabix.cz je online CRM systém, který vám umožní sledovat klíčové informace o zákaznících, a komunikaci, kterou s nimi vedete. Projektovým řízením obchodních případů budete budovat pevné a dlouhodobé vztahy se svými zákazníky a už nikdy nezapomenete na důležité věci, které je třeba udělat. Díky online CRM systému Anabix posunete vaše podnikání na vyšší level!

Pro Anabix.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Systém Anabix si můžete nejdříve na 30 dní vyzkoušet zdarma, jejich tým vám mile rád pomůže formou online konzultací a online školení. Pokud se tedy po měsíci testování rozhodnete Anabix zakoupit, i přesto Vám cashback z objednávky vyplatíme.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit