Allianz Pojišťovna

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Allianz Pojišťovna. Stačí jen objednat některou ze služeb na Allianz Pojišťovna skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednané služby.

6%cashback

Allianz Pojišťovna nabízí široký rozsah pojištění pro fyzické osoby a firmy - autopojištění, majetkové pojištění, životní pojištění, cestovní pojištění, penzijní produkty a pojištění pro průmysl a individuální rizika. Pojištění můžete sjednat on-line přes internet.

Pro Allianz Pojišťovna a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • Povinné ručení - cashback 6 % z hodnoty pojistky
  • Havarijní pojištění - cashback 6 % z hodnoty pojistky
  • Cestovní pojištění - cashback 6 % z hodnoty pojistky
  • Majetek - cashback 6 % z hodnoty pojistky
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit