AliExpress.com

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na AliExpress.com. Stačí jen nakoupit na AliExpress.com skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

Celosvětový portál Aliexpress.com nabízí kvalitní produkty za velkoobchodní ceny, které si objednáváte přímo od výrobců. Platí, že ve většině případů je doprava zcela zdarma.


Návod pro nakupování na Aliexpress.com:

  • Portál Aliexpress nabízí svým zákazníkům garanci bezpečných nákupů, kdy za zboží platíte při dokončení nákupu, ovšem platba je pouze v režimu "garance". Dokud Aliexpress nepotvrdíte, že jste zboží bez problémů přijali, Aliexpress garantuje, že o peníze nepřijdete.

  • Aliexpress zaručuje možnost vrácení penéz, až do 15 dní po dokončení objednávky. Také umožňuje garanci vrácení zboží z nabídky i v tom případě, kdy je produkt zcela v pořádku a jedná se jen o bezdůvodné navrácení zboží.

  • Pokud se bojíte či domníváte, že jde o padělek, určité vás zaujme možnost, kdy v případě zjištění padělku získáte zpět až trojnásobek hodnoty z prodejní ceny zboží.

  • Pro lepší používání portálu Aliexpress přepněte web do zobrazení česky pomocí nastavení v pravém horním rohu stránky, tím zobrazíte AliExpress česky. Pro komunikaci s prodejci je výborným pomocníkem Google nebo Bing překladač.

  • Za nákup platíte online platební kartou (VISA či MASTERCARD). Online platby kartou (platí i pro zahraniční online platby) jsou v naprosté většině českých bank ZDARMA. Pokud se vám nedaří úspěšně zaplatit, doporučujeme u vaší banky ověřit, zda je vaše platební karta povolená pro placení na internetu.

  • Mezi nejčastěji kupované zboží na portálu Aliexpress patří šperky, oblečení, módní doplňky (kabelky, pásky, hodinky...) a také elektronika, mobilní telefony - na AliExpress najdete nabídku 100 miliónů zboží a výrobků

  • Při výběru zboží silně doporučujeme zaškrtnout tlačítka "Zdarma doprava" (Free shipping) a "1 kus pouze (1 Piece Only) - zobrazí se vám pouze nabídky zboží s poštovným zdarma a možností odběru pouze jediného kusu.


Pro AliExpress.com a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashback získáte zakoupením některého ze 60 milionů produktů na AliExpress. To znamená, že odměnu získáte za nákupy více než 60 % produktů z celého sortimentu AliExpress. Nedokážeme vracet peníze ze všech nákupů na Aliexpress, cashback platí pouze cca pro 60% zboží zakoupených na portálu Aliexpress. Předem nedokážeme určit, za které zboží cashback získáte, jelikož se na portálu nachází stovky milionů produktů.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit