Alhambra.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Alhambra.cz. Stačí jen nakoupit na Alhambra.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4%cashback

Alhambra.cz - ALHAMBRA|design studio, jehož historie sahá do roku 1996, spustilo v říjnu roku 2014 velice úspěšný eshop zaměřený na kvalitní nábytek a bytové doplňky originálního designu. Společnost si za doby svého působení vydobyla renomé na trhu a získala řadu ocenění na prestižních veletrzích v České republice.

Pro Alhambra.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit