AffiliateAcademy.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na AffiliateAcademy.cz. Stačí jen zakoupit kurz AffiliateAcademy.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky.

1000 Kčcashback

AffiliateAcademy.cz je kurz, který vám pomůže vyřešit otázky ohledně affiliate marketingu v praxi. Vlastníte e-shop nebo svůj osobní web a nabízíte produkty či služby? Seznamte se s ověřeným a jednoduše zkopírovatelným způsobem, jak dosáhnout toho, že budete mít vlastní tým externích prodejců na internetu, kteří vám budou ve dne v noci přivádět nové zákazníky, mohou vám zvýšit prodeje o 10 - 60 % a zároveň se nemusíte vůbec bát, kolik vás to bude stát.

Pro AffiliateAcademy.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit