Krmeni.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Krmeni.cz. Stačí jen nakoupit na Krmeni.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5 - 5%cashback

V obchodě Krmeni.cz naleznete širokou nabídku krmiv pro psy, kočky, hlodavce, ptáky a ryby. Můžete si vybrat krmení značek jako jsou Royal Canin, Proplan, Hills, Brit, Guabi Natural, Anka, Fitmin a výživu Alavis. Pro kočky máme granule Acana, Bento Kronen, Crunchy. Většinu zboží mají skladem a odesílájí do 24h. Doprava nad 499 Kč je zdarma.

Pro Krmeni.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 5% na na krmiva Petkult, Prins a pamlsky Tobby (a TobbyPet)
  • 2,5% na vše ostatní

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit