Asko-nabytek.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Asko-nabytek.cz. Stačí jen nakoupit na Asko-nabytek.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5 - 2,5%cashback

Asko-nabytek.cz je internetový obchod s bytovým, zahradním a kancelářským nábytkem. V obchodě naleznete kuchyně, postele, rošty, skříně, komody, police a bytové doplňky. Sortiment také obsahuje matrace, přikrývky, polštáře, zrcadla, dětské pokoje, komody, vitríny, lampy, svítidla, lavice či jídelní sety. Doručení zboží je max. do 5 pracovních dní.

Pro Asko-nabytek.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 2.5 % z nákupu produktů bez slevy nebo se slevou nižší než 42 %
  • 1.25 % z nákupu produktů se slevou 42 % a vyšší
  • 1.25 % z nákupu produktů ze sekce 'Produkty z letáku'

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit